Wakacje, wakacje….
czwartek, 04 lipca 2013 09:44

Nareszcie koniec lekcji. Plecaki z podręcznikami pójdą w kąt a do łask powróci letni ekwipunek: rowery, rolki, dmuchane materace, stroje plażowe, okulary do nurkowania itd.

Ostatnie dni w szkole minęły pod znakiem uroczystych, czasem nostalgicznych pożegnań. Absolwenci żegnali się z podstawówką, piątoklasiści żegnali starszych kolegów. Tradycją naszej szkoły stały się pożegnalne dyskoteki, gdzie najstarsze roczniki na wspólnej zabawie spędzają ostatni dzień w szkole. Rodzice z dużym zaangażowaniem włączają się w to świętowanie, każdego roku zaskakując nowymi pomysłami na słodkie co nieco.

Ale wcześniej akademia, z rozrzewnieniem wspominane są pierwsze dni w szkole, nowe znajomości, pierwsze przyjaźnie i sympatie. Miłe słowa i rzewne piosenki wyciskają pojedyncze łezki. Jak ten czas szybko zleciał! Już pora pomyśleć o gimnazjum! Dobrze, że jest tak blisko, zawsze będzie można „wpaść na chwilkę” z wizytą, zobaczyć czy są ci sami nauczyciele, czy ławka stoi tam gdzie zawsze, a przy okazji może wypożyczyć jakąś lekturę?

Te ostatnie dwa dni to pora podsumowań, odbiór świadectw, nagród,  trofeów sportowych. Na wielu świadectwach widniały piątki i szóstki, a nawet jeśli zdarzyły się nieco gorsze oceny , to i tak wszystkim należą się podziękowania za trud włożony w zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności.

A teraz już błogie leniuchowanie przez dwa miesiące! W galerii znajdziecie zdjęcia z uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Poprawiony: czwartek, 04 lipca 2013 10:40