Dzień Matki
środa, 29 maja 2013 12:57

27 maja w naszej szkole pojawili się najmilsi goście – mamy i tatusiowie, którzy przyszli na akademię z okazji Dnia Matki. Hala sportowa wypełniła się po brzegi.  W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie z naszej szkoły. I wszyscy zaprosili swoich rodziców na to wyjątkowe spotkanie. Oczywiście dzieci przygotowały dla swoich rodziców najpiękniejsze upominki – serca z papieru, własnoręcznie wykonane kwiatki i laurki. Najpierw pani dyrektor powitała zebranych, a potem  mieliśmy okazję obejrzeć wspaniały występ uczniów naszej szkoły. Były życzenia, wiersze, piosenki, taniec nowoczesny i kabaret. Młodzi artyści zaprezentowali również instrumentalne wykonanie utworu „Matko moja ja wiem…”

Serdeczne słowa, przejmujące piosenki m.in. Violetty Villas, sprawiły, że w niejednym oku zakręciła się łza.

Po akademii dzieci złożyły swoim mamom i tatom życzenia i przekazały upominki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.