Owoce w szkole
piątek, 26 kwietnia 2013 10:51

Od trzech lat nasza szkoła realizuje projekt "Owoce w szkole". W ramach akcji uczniowie klas I - III  2 razy w tygodniu otrzymują porcję warzyw lub owoców, jako dodatek do śniadania. Dzieci chętnie uczestniczą w w tym zadaniu. Podejmują również dodatkowe zadania o charakterze promującym zdrowe odżywianie.

Landrynka postanowiła zmienić swoje życie. Od tej pory zaczęła odżywiać się zdrowo, jedząc kanapki z chleba z serem, wędliną, warzywami, urozmaicone obiady, a na deser chlebek ze słodkim miodem.

Po przedstawieniu dzieci obiecały, że będą się zdrowo odżywiać i przynajmniej w części zrezygnują z jedzenia słodyczy, chipsów i picia słodzonych, gazowanych napojów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.

Poprawiony: piątek, 26 kwietnia 2013 12:48