Brzeskie Smyczki koncertują w Gnojniku
poniedziałek, 04 lutego 2013 09:59

Pod koniec stycznia, niemal na pożegnanie ferii zimowych, w naszej szkole zostało zorganizowane niecodzienne wydarzenie kulturalne.

Na zaproszenie dyrekcji i nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum  - orkiestra symfoniczna "Brzeskie Smyczki" koncertowała  w Gnojniku.

Na widowni zasiedli uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

W wykonaniu orkiestry usłyszeliśmy przepiękny koncert muzyki filmowej. Pierwszym utworem był motyw z filmu „W starym kinie”. A w dalszej kolejności  można było wychwycić między innymi melodie z filmów: „Żądło”, Noce i dnie”, „Pocahontas”, a ponadto tanga, walce. Uczniom szczególnie spodobał się motyw przewodni z „Piratów z Karaibów”.

Bogate brzmienie zespołu wzmocnił przepiękny wokal Agnieszki Leszczyńskiej. Wokalistka  zaśpiewała kilka utworów, wywołując zachwyt wśród widowni.

Koncert wszystkim ogromnie przypadł do gustu, czego wyrazem były burzliwe brawa i prośba o bisy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2013 10:26