Spotkanie międzypokoleniowe
piątek, 01 lutego 2013 13:23

Jak w wielu szkołach, tak i u nas tradycją stało się uroczyste świętowanie Dnia Babci i Dziadka. Tym razem ze względu na ferie,  spotkanie zostało zorganizowane 30 stycznia.

Babcie i dziadkowie chętnie odpowiadają na zaproszenie dzieci. Nie przeszkadzają nawet trudne warunki pogodowe. Tak było i tym razem. Na dworze odwilż, śliskie chodniki, a w szkole gorąca, radosna atmosfera.

Najpierw był humorystyczny występ klasy III a. Na scenie została przedstawiona inscenizacja o rozkapryszonym Piotrusiu, który dopiero po wyprawie w świat bajek zrozumiał, jaką wartością jest rodzina i  jak bardzo trzeba szanować mamę i tatę, babcię i dziadzia. Potem, za sprawą klasy III b, przenieśliśmy się do Betlejem, gdzie narodził się Pan Jezus. Po jasełkach, dzieci z klasy III a, w krótkim montażu słowno-muzycznym, złożyły wszystkim babciom i dziadziom życzenia.

Po życzeniach indywidualnych, na spotkanie przy kawie i ciastku zaprosiła Rada Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akademii.