Jesienne stoliki
piątek, 26 października 2012 12:16

W ramach realizowanej akcji „Owoce w Szkole” w dniu 28.09.odbyła się prezentacja „Jesiennych stolików”, czyli kompozycji wykonanych z darów jesieni. Czego tam nie było! Liście, owoce,warzywa, bukiety kwiatów – słowem dary pięknej, polskiej jesieni. A wszystko to zebrane w oryginalne i urokliwe kompozycje. Niektóre klasy prezentowały ciekawe pomysły na wykorzystanie warzyw i owoców np. kareta z koniem czy twarz dziewczynki. Poziom prezentacji przygotowanej przez klasy  I-III przeszedł oczekiwania Organizatorów. Było po prostu pięknie, kolorowo i bardzo jesiennie. Nasza szkoła prezentowała się interesująco i nastrojowo. Uczniowie wykazali się pomysłowością kreatywnością i dużym zaangażowaniem.

Do prezentacji przystąpiły wszystkie klasy młodsze i świetlica. Wszystkim biorącym udział w prezentacji należą się gratulacje, a wychowawcom podziękowania za wsparcie.

Zajrzyjcie do  galerii, aby podziwiać prace wykonane przez naszych kolegów z klas młodszych.