Witaj szkoło
poniedziałek, 10 września 2012 08:54

Witaj szkoło!

Przyszedł wrzesień,

Więc do szkoły idą wszystkie dzieci.

Słonko już od rana

Tylko dla nich świeci!.

Nowe ksiązki i zeszyty

Teczki wypełniły.

Znów się bardzo postaramy,

Żeby szóstki były!.

Bo bez szkoły

Żaden dzieciak nie byłby wesoły.

Bardzo lubię, kiedy mogę

Znowu iść do szkoły!

Pierwszy września powitał nas słoneczną pogodą. W radosnych nastrojach więc rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny.

Tradycyjnie, najpierw msza święta, potem przemarsz do szkoły, wystąpienie Pani dyrektor, no i przede wszystkim spotkanie z kolegami, koleżankami, wychowawcami. Niektórzy trochę się zmienili, podrośli, zmężnieli, mają nowe fryzury…

Zmieniła się też nasza szkoła. W czasie wakacji wyremontowano łazienki, klatkę schodową, odmalowano korytarz. „Niespodzianka” szykuje się na podwórku szkolnym. To plac zabaw, jeszcze nie jest gotowy, ale z każdym dniem obserwujemy jak zmienia się jego oblicze i chyba już wkrótce można będzie skorzystać z wszystkich jego atrakcji.

Szkoła to lekcje, obowiązki, ale można tutaj też się zabawić, rozwijać swoje pasje i zainteresowania: naukowe, sportowe…z pewnością każdy uczeń znajdzie coś interesującego dla siebie.

A w czerwcu odbierzemy cenzurki i udamy się na zasłużony wakacyjny wypoczynek.