poniedziałek, 18 czerwca 2012 07:58

Na ten dzień czekały wszystkie dzieci z niecierpliwością. Wszak 1 czerwca to święto najmłodszych – dzień z życzeniami, prezentami, niespodziankami…

Już z samego rana natura zrobiła niespodziankę i z nieba lało jak z cebra. Ale nie popsuło to humorów, chociaż pokrzyżowało plany na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

W grę wchodził więc wariant B. Uczniowie liczyli się już wcześniej z taką ewentualnością i zaopatrzyli się w różnego rodzaju gry: towarzyskie, planszowe, przestrzenne, zorganizowali seans filmowy. W klasach powstały mini-kluby. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego. Trzecioklasiści zorganizowali prawdziwą bitwę na kulki papierowe i trzeba było święta, by się wyjaśniło, kto rozrzuca papierki po korytarzach. To oczywiście żart.

Pomimo niesprzyjającej aury, zabawa była przednia, tym bardziej, że Rada Rodziców umiliła ją „słodkim co-nieco”. W naszej galerii można obejrzeć kilka zdjęć z tego dnia.

W tym samym dniu reprezentacja szkoły udała się na imprezę plenerową do Dębna. Tam czekało ich wiele atrakcji: zwiedzanie zamku, spotkanie z postaciami z epoki, możliwość zasiadania na prawdziwym tronie. Były też bardziej współczesne propozycje, czyli klaun umilający zabawę, pokaz sprzętu gaśniczego, pobyt w laboratorium chemicznym, malowanie twarzy itd. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki do Dębna.

To był udany dzień.

Poprawiony: poniedziałek, 18 czerwca 2012 10:38