Dzień otwarty w szkole
piątek, 01 czerwca 2012 09:00

30 maja 2012 r. w naszej szkole zorganizowano dzień otwarty. Z zaproszenia skorzystały przedszkolaki, przybyli do nas ze swoimi paniami, dopisali też rodzice.

W murach szkoły wszystkich gości serdecznie powitała Pani dyrektor.

Potem starszaki uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez wychowawczynie klas       I – III. Były więc warsztaty taneczne i plastyczne. Pierwszaki, drugo- i trzecioklasiści czuwali nad młodszymi kolegami, chętnie udzielali pomocy podczas prac plastyczno-technicznych.

W tym samym czasie rodzice obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą naszej szkoły, mieli też możliwość spotkania i rozmowy z pedagogiem szkolnym.

Na zakończenie odwiedzin dzieci zwiedziły szkołę: obejrzały halę sportową, stołówkę, bibliotekę, sale lekcyjne. Na pożegnanie pierwszaki obdarowali swoich młodszych kolegów zielonymi żabkami.

Mamy nadzieję, że szkoła spodobała się przedszkolakom i z przyjemnością będą do niej uczęszczały.

Do zobaczenia po wakacjach!

Zapraszamy też do naszej galerii zdjęć.