I znów się udało!
piątek, 28 października 2011 07:54

Uczniowie naszej szkoły spróbowali swoich sił w Konkursie Literacko-Plastycznym ph. „Czar psa i kota”, zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt przez MDK nr 102 w Krakowie.

Konkurs miał na celu uwrażliwianie na urok otaczających nas stworzeń, tworzenie emocjonalnego związku między człowiekiem a światem zwierząt, wyrażanie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami.

Każda praca uczniowska, zarówno literacka jak i plastyczna, była inna, niepowtarzalna.

Uznanie w oczach jury znalazły „Pamiętnik o Burku” Agnieszki Sachy i praca plastyczna Pawła Migrały, przedstawiająca kameleona wśród sitowia ( oboje uczniowie z kl. 6b ). Laureaci zostali zaproszeni do siedziby organizatora na uroczysty finał konkursu połączony z wernisażem prac.

Agnieszka i Paweł już kolejny raz dokonali „podboju Krakowa” i wrócili z dyplomami oraz cennymi nagrodami.

Serdecznie im gratulujemy!

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie są zdjęcia z rozdania nagród w Krakowie.

Poprawiony: piątek, 28 października 2011 09:32