Koniec roku szkolnego
piątek, 01 lipca 2011 10:14

Zakończenie roku szkolnego

Po blisko dziesięciu miesiącach nauki nadszedł upragniony dzień – 22 czerwca, czyli zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

Uczniowie klasy szóstej oficjalnie pożegnali się ze szkołą dzień wcześniej. We wtorek zorganizowali akademię, w czasie której wyrazili swoją wdzięczność dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi. Symboliczna była dekoracja tego dnia, to 23 serca, które dziękują za wszystkie chwile spędzone w szkole. Ze strony piątoklasistów absolwenci usłyszeli kilka miłych słów, wszyscy obdarowani zostali wyjątkowymi medalami i drobnymi upominkami. Następnie odbyła się zabawa taneczna, gdzie piąto i szóstoklasiści ostatni raz bawili się wspólnie. Rodzice absolwentów zadbali o słodkie co nieco dla podniebienia.

W środę uroczystości zakończenia roku szkolnego zapoczątkowała Msza św.

Potem w murach szkolnych pani dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców wręczyły prymusom nagrody. Były też listy pochwalne dla prymusów z klasy szóstej oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców. Absolwenci na forum całej społeczności szkolnej odebrali swoje świadectwa oraz zaświadczenia z OKE, a wszystko to w pięknych, oryginalnych teczkach.

Potem uczniowie rozeszli się do klas, a wychowawcy wręczyli im cenzurki..

Tak to rok szkolny 2010/ 2011 przeszedł już do historii.