Dzień Dziecka w naszej szkole
czwartek, 02 czerwca 2011 07:33

Dnia 1 czerwca 2011 w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. O godzinie 8.00 byliśmy już na placu przed szkołą. Pogoda znakomicie dopisała. Wszyscy z uśmiechem na twarzy ruszyli na boisko. Klasa VI zaczynała od konkursu rowerowego, a klasy IV-V miały w tym czasie grę w „dwa ognie” i bawiły się ze spadochronem. O godzinie 10.00 dołączyły  do nas klasy I-III. Oni też bawili się świetnie ze spadochronem i na torach przeszkód. Rozegrali też mecz w dwa ognie. Po zakończonych zabawach podsumowano wyniki. Wygrały klasy: IVa, Va, VIa, a w klasach młodszych zwyciężyły klasy: Ib, IIb, IIIa.

Grupy zwycięskie dostały cukierki w czekoladzie. Po zakończonych  zabawach wszyscy dostaliśmy poczęstunek: drożdżówkę, banana, napój oraz słodycze. Potem został rozegrany turniej indywidualny o tytuł Mistrza Szkoły w jeździe na rowerze. Zwyciężył Marcin Zając z klasy IVb natomiast wśród dziewcząt najlepszą okazała się Kamila Janicka z naszej klasy. Wszyscy zmęczeni, ale radośni rozeszliśmy się do domu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

Izabela Zych, klasa VI

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2011 06:41